ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ساخت پایگاه در کلش

5 نکته ساخت پایگاه در کلش اف کلنز که باید به خاطر داشته باشید

پنج نکته ای که باید قبل از ساختن پایگاه در کلش اف کلنز در نظر داشته باشید

ساخت پایگاه در کلش اف کلنز یکی از سخت ترین کارهاست که مستلزم آن است که هر ساختمان دفاعی در محل مناسبی قرار گیرد تا هر کدام به میزان قابل توجهی در مکانیزم دفاعی بیس کمک کنند. فتح یک پایگاه قوی در کلش آف کلنز به سختی می‌تواند به شما کمک کند تا جوایز و منابع COC مانند طلا، اکسیر و دارک اکسیر را ذخیره کنید.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

در این مقاله به پنج نکته و ترفند برتر برای ساخت پایگاه در کلش اف کلنز پرداخته شده است.

مقالات مرتبط »     چگونه می توان Egypt Scenery را در کلش اف کلنز رایگان دریافت کرد؟

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

5 ترفند و نکته ساخت پایگاه در کلش اف کلنز

1) اندازه های محفظه

قبل از ساخت پایگاه در کلش اف کلنز، باید اندازه های محفظه مناسب را انتخاب کنید. که از دیوارهایی به شکل مربع یا مستطیل تشکیل شده است که از دفاع شما محافظت می کند. برنامه‌ریزی اندازه‌های این بلوک‌ها بسیار مهم است. زیرا کاشی‌ها/فضای پایگاه شما را مصرف می‌کنند. که بر کل ساختار و در نتیجه استحکام دهکده شما تأثیر می‌گذارد.

اندازه این محفظه ها بسته به میزان دفاعی که می خواهید در داخل آنها قرار دهید می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، کوچکترین محفظه از پنج دیوار در طول و عرض تشکیل شده است: 5×5. اینها فقط می توانند از یک دفاع واحد مانند توپ ها و برج های کماندار محافظت کنند.

برای قرار دادن دو دفاع در آنها، باید یک محفظه 9×5 ایجاد کنید. که به شما امکان می دهد یک ماینر بین دو دفاع قرار دهید. در این راستا، می توانید یک محفظه 9×9 ایجاد کنید که از چهار دفاع شما محافظت می کند. و به شما امکان می دهد چندین ماینر یا تله را در آنها قرار دهید.

2) دفاع ها را دور از محدوده ملکه قرار دهید

کوئین واک یکی از تاکتیک های پرکاربرد در بازی است. پس باید پایگاه خود را به گونه ای ایجاد کنید که با آن مقابله کند. این را می توان با احاطه کردن دفاعیات خود با ساختمان هایی مانند Spell Factory و Barracks انجام داد. توجه داشته باشید که ملکه می‌تواند به اهدافی در فاصله چهار کاشی خود حمله کند. بنابراین باید دفاع‌های مهم را در مرکز محفظه‌های آن‌ها قرار دهید.

دفاع‌هایی مانند توپخانه عقاب، دفاع هوایی و برج‌های دوزخی از جمله قدرتمندترین دفاع‌ها هستند. بنابراین آنها را در محاصره ساختمان‌های زباله قرار دهید و این گروه را با دیوارها تقویت کنید. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که فاصله بین دفاع و دیوارها حداقل سه کاشی است.

3) تله های خود را عاقلانه قرار دهید

هنگام ساخت پایگاه در کلش اف کلنز، بسیاری از بازیکنان با پراکنده کردن تله‌های خود در سراسر دهکده اشتباه می‌کنند. در عوض، این کار باید با تفکر انجام شود، زیرا این تله‌ها نقش مهمی در پرتاب کردن نیروهای سبک مانند بربرها، کمانداران و گرازها دارند.

تله‌ها، ماینرهای هوایی یا ماینرها باید بین شکاف دو دفاع در محفظه‌هایشان یا فضای مجاور چندین ساختمان قرار گیرند. به غیر از این، این دفاع های پنهان را در منطقه ای قرار دهید که احتمال رفتن نیروهای دشمن بیشتر است.

همچنین می توانید یک مسیر باز به سمت هسته پایگاه خود ایجاد کنید و چندین بمب غول پیکر قرار دهید تا نیروهای دشمن را فریب دهند تا به سمت تله شما فرار کنند.

4) خندق

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید قبل از ساخت پایگاه در کلش اف کلنز به خاطر بسپارید، دشوار کردن قیف کردن نیروهای دشمن و کوئین واک است. این کار را می توان با قرار دادن ساختمان های HP کم در یک ناحیه از یک پایگاه در حالی که ساختمان های HP با ارتفاع بالا در قسمت دیگر قرار داد یا با ایجاد یک Moat انجام داد.

خندق ها خطی از دیوارها هستند که از دیوارهای دیگر جدا می مانند و اغلب در نواحی بیرونی یک روستا قرار می گیرند. آنها مانع از دویدن ملکه مستقیم به داخل پایگاه می شوند و باعث می شوند او کمی بیشتر در خارج از پایگاه بماند.

5) چیدمان خوب

بسیاری از بازیکنان این اشتباه را مرتکب می شوند که ساختمان ها و دیوارهای دفاعی خود را قبل از ساخت پایگاه در کلش اف کلنز ارتقاء نمی دهند. دیوارها بزرگترین عصا برای دور نگه داشتن نیروهای دشمن یا جلوگیری از تهاجم آنها هستند. حتی اگر آن‌ها به زمان، صبر و منابع درون‌بازی زیادی نیاز دارند، نباید در انجام این الزامات تردید کنید. زیرا نتیجه ارزشمند است.

ایجاد یک ساختار مناسب از طریق این دیوارها ضروری است. زیرا تعیین می کند که پایگاه شما در برابر حملات دشمن چقدر قدرتمند است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت