ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین استفاده از مدال کوکی

نحوه بهترین استفاده از مدال کوکی کلش اف کلنز

چگونه از Cookie Medals کلش آف کلنز به بهترین نحو استفاده کنیم؟

در این مقاله نحوه بهترین استفاده از مدال کوکی منحصر به فرد رویداد کلش آف کلنز بحث خواهد شد.

پس از آپدیت کلش اف کلنز TH16، سوپرسل کوکی رامبل را منتشر کرد. این مانند رویداد اخیر Mashup Madness است. و دارای یک نانوایی شیرینی زنجبیلی است که اکسیرهای شیرین تولید می کند. جمع آوری این آیتم ها بازیکنان را در مسیر پاداش کوکی رامبل به جلو می برد. و به آنها اجازه می دهد تا پاداش های انحصاری مختلفی را دریافت کنند. این شامل سربازان Ram Rider و C.O.O.K.I.E، طلسم کیسه Frostmites ، سنگ های معدنی و همچنین مدال های کوکی می شود.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

این آخرین پاداش یک ارز انحصاری رویداد است. که می توان از آن برای خرید موارد انحصاری متعدد در فروشگاه Trader Shop استفاده کرد. با این حال، اگر از مدال ها به طور عاقلانه استفاده نشود، می توان آیتم های مختلفی را از دست داد. زیرا فقط تعداد محدودی از این پاداش ها را می توان در بازی جمع آوری کرد.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت 500 جم رایگان کلش اف کلنز

نحوه بهترین استفاده از مدال کوکی در رویداد کوکی رامبل کلش آف کلنز

جمع آوری مدال کوکی مهم ترین جنبه رویداد کوکی رامبل است. از آنها برای خرید اقلامی مانند تجهیزات Giant Gauntlet و Gingerbread King پوست استفاده می شود. همچنین شایان ذکر است که این اقلام پس از بیرون آوردن مدتی برای خرید در دسترس نخواهند بود.

کسانی که دارای Event Pass هستند می توانند بیش از 8100 مدال کوکی جمع کنند. در حالی که دیگران فقط می توانند 3100 مدال را در طول کوکی رامبل جمع کنند. پوسته کینگ زنجفیلی 4650 مدال کوکی قیمت دارد. پس گیمرهای F2P باید آن را از دست بدهند و منتظر بازگشت آن در فروشگاه درون بازی باشند.

از سوی دیگر، تجهیزات Giant Gauntlet 3100 مدال کوکی قیمت دارند. بنابراین هر کسی می تواند به خرید آن فکر کند. این توانایی های ویژه پادشاه بربر را افزایش می دهد.

کسانی که دارای Event Pass هستند نیز باید ابتدا به فکر خرید Giant Gauntlet (3100 مدال کوکی) باشند. زیرا مفیدترین مورد است و چیزی نیست که نباید از دست داد. این به این دلیل است که ممکن است فرد نتواند تمام مدال های موجود در مسیر پاداش رویداد را جمع آوری کند.

در زیر راهنمای گام به گام خرید کالای مورد نظر خود از فروشگاه معامله گر درون بازی با بهترین استفاده از مدال کوکی کلش اف کلنز آورده شده است:

  • مرحله 1: کلش آف کلنز را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: به فروشگاه معامله گر واقع در گوشه سمت چپ Home Village بروید.
  • مرحله 3: بررسی کنید که تاکنون چند مدال کوکی جمع آوری کرده اید و یک مورد موجود را بر اساس آن انتخاب کنید.

اگر پس از خرید پوست و دستکش غول پیکر پادشاه بربر، مدال کوکی کافی دارید، می‌توانید سوغاتی‌هایی مانند بابا نوئل بربری یا جوراب اسکلت را خریداری کنید. Ores ستاره ای یا کتاب های کلش اف کلنز نیز ارزش خرج کردن این ارز را دارند.

نحوه دریافت مدال کوکی و اکسیر شیرین رایگان در کلش اف کلنز

بسیاری از تولیدکنندگان محتوای کلش آف کلنز مدال‌های کوکی و اکسیرهای شیرین را به رایگان اهدا می‌کنند.

در زیر روش درخواست این موارد رایگان آورده شده است:

  • مرحله 1: دسته X/Twitter خود را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: به نمایه سازنده محتوای محبوب کلش نینجا بروید.
  • مرحله 3: پستی را که موارد رایگان ارائه می دهد جستجو کنید.
  • مرحله 4: روی لینک ارائه شده در پست کلیک کنید.
  • مرحله 5: به بازی هدایت می شوید و یک اعلان با گزینه Claim Reward نشان داده می شود.
  • مرحله 6: روی آن ضربه بزنید و مبلغ به حساب شما واریز می شود.

در کنار کلش نینجا، بسیاری از سازندگان دیگر مانند جودو اسلوث نیز مدال‌های کوکی رایگان و اکسیرهای شیرین را ارائه کرده‌اند. با این حال، هر یک از این افراد پیوندهای پاداش یکسانی را در پست‌های خود ارائه کرده‌اند و از یک پیوند نمی‌توان مجددا استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت