ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین استراتژی روت رایدر

بهترین استراتژی روت رایدر در کلش اف کلنز 2023

راهنمای Clash of Clans : بهترین استراتژی ها برای استفاده از نیروهای Root Rider

این راهنما بهترین استراتژی روت رایدر جدید در کلش اف کلنز را مورد بحث قرار خواهد داد.

کلش آف کلنز قرار است به‌روزرسانی مورد انتظار TH16 خود را منتشر کند. و برای زنده نگه داشتن هیجان، توسعه‌دهنده به طور مداوم ویژگی‌های به‌روزرسانی را از طریق نگاه‌های پنهانی آشکار می‌کند. از این رو، بر کسی پوشیده نیست که به‌روزرسانی آینده شامل یک TH16 جدید، ویژگی ادغام دفاعی، حیوان خانگی Spirit Fox، سطوح مختلف ارتقای حداکثری ساختمان‌ها و نیروهای Root Rider است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

Root Rider جدید یک نیروی دفاعی است که قادر است دیوارها را در حین عبور از آنها خرد کند. او دارای نقاط ضربه بالا و فضای کم مسکن است که در هنگام حمله به یک روستا مزایای مختلفی را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »    توانایی جدید نگهبان بزرگ در کلش اف کلنز

بهترین استراتژی روت رایدر در کلش اف کلنز

Root Rider که بر روی یک ریشه درخت قوی نصب شده است، دیوارها را به گرد و غبار فرو می ریزد و ساختمان های دفاعی را هدف قرار می دهد. در مقایسه با سایر نیروهای دفاعی-هدفگیری مانند Hog Rider، Golem و Giant، Root Rider آمار بسیار بهتری دارد.

فضای نسبتاً کمتر Root Rider او را به یکی از بهترین نیروها در کلش اف کلنز تبدیل کرده است. علاوه بر این، او به راحتی می تواند راهی برای پیشبرد ارتش شما به هسته اصلی پایگاه ایجاد کند.

برای این منظور، بیایید ببینیم بهترین استراتژی روت رایدر برای بهره گیری از توانایی های او در کلش اف کلنز چیست :

1) تانک زدن

Root Rider با توجه به نقاط ضربه بالا و فضای کم مسکن، به یکی از بهترین تانک های کلش اف کلنز تبدیل می شود. شما می توانید او را قبل از نیروهای ضعیف تر خود مانند جادوگران، بربرها یا کمانداران مستقر کنید تا آنها را ایمن نگه دارید.

در ادامه، می‌توانید پس از استقرار Root Rider از Heroes استفاده کنید که نه تنها یک ورودی به پایگاه ایجاد می‌کند، بلکه از آن‌ها در برابر حملات ورودی محافظت می‌کند. جفت کردن آرچر کوئین با روت رایدر بسیار توصیه می‌شود، زیرا اولی می‌تواند ساختمان‌ها را از راه دور تخریب کند، در حالی که دومی به عنوان یک تانک عالی به او خدمت می‌کند.

2) روت رایدر + سوپر آرچرز

جفت کردن Root Rider با Super Archers می تواند بهترین استراتژی روت رایدر باشد، زیرا اولی یک نیروی دفاعی است و می تواند از دیوارها عبور کند. در حالی که دومی در زدن چندین هدف که پشت سر هم قرار دارند مهارت دارد.

Root Rider می تواند به راحتی راهی برای سوپر کمانداران ایجاد کند تا وارد پایگاه شوند و در عین حال از آنها در برابر حملات دریافتی محافظت کند. پس از این، Super Archers می تواند پایگاه را ویران کند و به شما کمک کند دهکده را سه ستاره کنید.

3) روت رایدر + جادوگران

استفاده از Root Rider با Witches می تواند بهترین استراتژی روت رایدر برای دستیابی به سه ستاره در یک پایگاه باشد. همانطور که قبلاً مشخص شده است، نیروهای سابق می توانند به ویچ ها و ارتش اسکلت او اجازه ورود به پایگاه را بدهند و در عین حال از آنها محافظت کنند.

شما می توانید با استفاده از Healing Spells به این دو نفر کمک کنید. که ارتش شما را در حالی که آنها به سمت هسته پایگاه پیش می روند و تاون هال را پایین می آورند، بهبود می بخشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت