ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین مگا تروپ

انتخاب بهترین مگا تروپ در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

بهترین Mega Troop بعد از آپدیت اکتبر کلش اف کلنز کدام است؟

این قطعه بینش هایی را در مورد بهترین مگا تروپ تازه وارد شده در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023 و ارتباط آن با جهان کلش اف کلنز ارائه می دهد.

کلش آف کلنز به عنوان یک بازی موبایل بسیار دوست داشتنی متمایز است که تجربیات لذت بخشی را برای بازیکنان فراهم می کند، چه در رقابت با دوستان و چه در تعامل با سایر گیمرها. چیزی که کلش آف کلنز را بسیار محبوب می کند، ترکیب متمایز گیم پلی استراتژیک آن است که یک ماجراجویی جذاب و همه جانبه در بازی های موبایل را تضمین می کند. این بازی با معرفی به‌روزرسانی‌هایی که عناصر اضافی درون بازی، ویژگی‌های جایزه با محدودیت‌های زمانی و اسلحه‌ها و شخصیت‌های ارزشمند را به ارمغان می‌آورد، به‌طور پیوسته تکامل می‌یابد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

کلش آف کلنز به‌تازگی به‌روزرسانی اکتبر 2023 خود را منتشر کرده است. و مجموعه‌ای از پیشرفت‌های جدید بازی را معرفی می‌کند. یکی از موارد برجسته، Mega Troop است که تاثیر آن را به طور قابل توجهی بر بازی افزایش داده است.

مقالات مرتبط »    Mashup Madness کلش اف کلنز : اکسیر ترش، نیروهای کلش-او-وین و …

به روز رسانی اکتبر 2023 کلش اف کلنز : بهترین مگا تروپ

اگر قصد دارید در میدان نبرد برتری قاطعی نسبت به دشمنان خود کسب کنید، آخرین نسخه اضافه شده به کلش آف کلنز، معروف به مگا اسپارکی، بهترین تغییر دهنده بازی است. Mega Sparky اولین معرفی Mega Troop از زمان انتشار ویژگی Clan Capital است. اگرچه مگا اسپارکی از همتای کوچکتر خود در کلش رویال الهام می گیرد، اما مگا اسپارکی دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

ویژگی های Mega Troop جدید Mega Sparky:

  • نوع آسیب: اسپلش ناحیه ای
  • فضای مسکونی: 100
  • اهداف: زمینی
  • هدف مورد علاقه: دفاع
  • سرعت حرکت: 8

با وجود حرکت آهسته اش، این مگا تروپ ضربه ای ویرانگر وارد می کند. Mega Sparky نه تنها توجه خود را بر روی دفاع متمرکز می کند، بلکه از یک بار الکتریکی روشمند استفاده می کند، بلکه هر شلیک آسیب قابل توجهی را نیز وارد می کند. به خاطر داشته باشید که برای دسترسی به Mega Sparky Mega Troop، کارگاه Mega Sparky را در معدن Goblin بسازید.

به طور خلاصه، Mega Sparky بهترین مگا تروپ کلن کپیتال بعد از آپدیت اکتبر 2023 است. با توجه به ویژگی های چشمگیر آن، این یک انتخاب ارزشمند است که می تواند به طور قابل توجهی توانایی شما را برای شکست دادن حریفان افزایش دهد. اگرچه ممکن است آهسته حرکت کند، استفاده استراتژیک از آن در طول مسابقات به طور چشمگیری شانس شما را برای برنده شدن افزایش می دهد.

علاوه بر Mega Sparky Mega Troop، به‌روزرسانی Clash of Clans در اکتبر 2023 یک نیروی جدید سرمایه‌ای به نام Super Miner را معرفی می‌کند. Super Miner اساساً یک نسخه پیشرفته از ماینر است. که برای کمک به شما در پیمایش بی دردسر در کوه و رودخانه چالش برانگیز که معمولاً در مناطق Clan Capital یافت می شود، طراحی شده است.

این نیروی عظیم سرمایه دارای قابلیت آسیب فزاینده علیه هدف انتخابی خود است. و تا زمانی که سوپر ماینر یا خود هدف مغلوب شود، ادامه می یابد. با در دست داشتن ابزار قدرتی متمایز خود، Super Miner در زیر زمین غوطه ور می شود و مستقیماً به سمت نزدیکترین ساختمان حرکت می کند. در حالی که موانع شناسایی نمی شوند. قابل توجه است که وقتی Super Miner با مرگ خود روبرو می شود، یک بمب غافلگیرکننده مخرب از خود به جا می گذارد که آسیب انفجاری وارد می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت