ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تجهیزات آرچر کوئین

بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز

Clash of Clans : بهترین تجهیزات قهرمان برای Archer Queen کدام است؟

در این مقاله بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز معرفی شده است.

کلش آف کلنز در آپدیت اخیر TH16 خود، محتویات جدیدی را معرفی کرد. از جمله تاون هال 16، روت رایدر، حیوان خانگی اسپیریت فاکس، مکانیزم ادغام دفاعی و تجهیزات قهرمان. آخرین ویژگی به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین موارد اضافه شده توسط سازنده، Supercell، در بازی در نظر گرفته می شود.

Hero Equipment به گیمرها این امکان را می‌دهد تا با توجه به استراتژی‌های حمله خود، طرح‌بندی‌هایی را برای توانایی‌های منحصربه‌فرد قهرمانان خود ایجاد کنند. با این حال، بسیاری می توانند آن را گیج کننده بدانند. زیرا انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان می تواند ذهن شما را خسته کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

به یاد داشته باشید:
هیچ یک از تجهیزات قهرمان را نمی توان به عنوان بهترین برای هر قهرمانی برچسب گذاری کرد. زیرا هر یک دارای ویژگی های منحصر به فرد مربوط به یک استراتژی حمله خاص است.

مقالات مرتبط »    بهترین تجهیزات پادشاه بربر در بازی کلش اف کلنز

انتخاب کامل بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز

در اینجا تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز و استراتژی های حمله مناسب آنها برای آرچر کوئین آورده شده است:

1) Giant Arrow

پیکان غول پیکر بهترین تجهیزات آرچر کوئین است. که از کل دهکده عبور می کند و هر ساختمانی را که سر راه خود قرار می گیرد ویران می کند. این در آپدیت TH16 معرفی شد و تبدیل به مفیدترین تجهیزات برای کسانی شده است که حملات هوایی را ترجیح می دهند.

اگر در ترکیب ارتش خود از نیروهایی مانند اژدها، اژدهای الکتریکی یا سگ های گدازه استفاده می کنید، به فکر تجهیز آرچر کوئین خود به این تجهیزات باشید. این به این دلیل است که در چنین حملاتی، اولویت از بین بردن دفاع هوایی مرگبار مانند راکت ها و برج های دوزخی است.

اگرچه بازیکنان از طلسم های Lightening برای از بین بردن این دفاع ها از قبل استفاده می کنند، Giant Arrow نیز می تواند مفید باشد، زیرا این جادوها اغلب برای انجام کار کافی نیستند.

2) Healer Puppet

تجهیزات عروسک شفا دهنده یک توانایی فعال ایجاد می کند که گروهی از Healer ها را در اطراف Archer Queen فرا می خواند. این بهترین جایگزین برای تاکتیک Queen Walk است که به ملکه کمک می کند در طول ولگردی و ولگردی خود در اطراف پایگاه زنده بماند.

کسانی که تاکتیک کویین واک را ترجیح می دهند می توانند آرچر کوئین را به عروسک شفا دهنده به عنوان پشتیبان مجهز کنند زیرا شفا دهنده های ارتش اغلب در زمانی که ملکه در حال کار است سرنگون می شوند.

3) Invisibility Vial

ویال نامرئی هم از بهترین تجهیزات آرچر کوئین در کلش اف کلنز است. که توانایی فعال برای نامرئی کردن آرچر کوئین برای مدت کوتاهی را دارد. این قبلاً مهارت پیش فرض ملکه بود که پس از معرفی تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز به عنوان تجهیزات رندر شده است.

کسانی که تاکتیک Queen Walk را ترجیح می دهند می توانند از این تجهیزات استفاده کنند زیرا ملکه را در هنگام هر حمله سخت ایمن نگه می دارد. علاوه بر این، استفاده از این تجهیزات را با تجهیزات Healer Puppet برای بهترین استفاده از تاکتیک در نظر بگیرید.

4) Archer Puppet

عروسک کماندار یک توانایی فعال را به ملکه ارائه می دهد که گروهی از کمانداران را احضار می کند. این یکی دیگر از مهارت های پیش فرض آرچر کوئین بود. که پس از آپدیت کلش آف کلنز TH16 به تجهیزات قهرمان تبدیل شد.

از این تجهیزات فقط در هنگام داشتن یک مخزن قبل از Archer Queen استفاده کنید. زیرا کمانداران که از این توانایی احضار شده اند مستعد حملات چلپ چلوپ هستند که از آن یک مخزن می تواند از آنها جلوگیری کند. علاوه بر این، اگر می‌خواهید حواس دفاعی‌ها را با آرچر منحرف کنید، می‌توانید از تجهیزات استفاده کنید تا ملکه را نجات دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت