ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تجهیزات پادشاه بربر

بهترین تجهیزات پادشاه بربر در بازی کلش اف کلنز

Clash of Clans : بهترین تجهیزات برای Barbarian King کدام است؟

این راهنما بهترین تجهیزات پادشاه بربر را بر اساس استراتژی های مختلف حمله مورد بحث قرار می دهد.

در به‌روزرسانی اخیر TH16، کلش آف کلنز ویژگی‌های جدید بی‌شماری را در خود جای داده است. مانند تاون هال 16، روت رایدر، حیوان خانگی Spirit Fox، مکانیزم ادغام دفاعی و تجهیزات قهرمان. لازم به ذکر است که این آخرین ویژگی به طور گسترده یکی از بهترین های اضافه شده به بازی محسوب می شود. و پویایی جدیدی را برای توانایی های قهرمانان باز کرده است.

با کمک Hero Equipment، بازیکنان می توانند با توجه به استراتژی های حمله خود، چیدمان هایی برای توانایی های ویژه قهرمانان ایجاد کنند. با این حال، این یک ویژگی جدید در بازی است. پس ممکن است بسیاری در هنگام انتخاب بهترین تجهیزات برای قهرمانان خود گیج شوند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از انتخاب ها را نمی توان به عنوان بهترین انتخاب کرد. زیرا هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند که با برنامه عمل خاصی همراه است.

مقالات مرتبط »    معرفی Frozen Arrow در کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، توانایی ها و موارد دیگر

راهنمای انتخاب بهترین تجهیزات پادشاه بربر در بازی کلش اف کلنز

سوپرسل به همراه Hero Equipment یک ساختمان جدید Blacksmith را نیز معرفی کرد که در آن می توانید تجهیزات خود را از طریق Ores ارتقا دهید. این ارزهای جدید درون بازی منحصراً برای ارتقاء تجهیزات قهرمان استفاده می‌شوند. و بر اساس نادر بودن به سه دسته تقسیم می‌شوند: سنگ براق (معمول)، سنگ درخشان (نادر) و سنگ معدن ستاره (حماسه).

در زیر، تجهیزات قهرمان و استراتژی حمله مناسبی که در آن بهترین عملکرد را دارند، آورده شده است:

1) بربرین پاپت

تجهیزات Barbarian Puppet توانایی فعالی را ارائه می دهند که گروهی خشمگین از بربرها را احضار می کند. قبلاً این توانایی منحصر به فرد پیش فرض پادشاه بود و می تواند برای منحرف کردن حواس دفاعی بسیار مفید باشد.

این کمبود زمانی اتفاق می افتد که با آسیب اسپلش مواجه می شوید. و همه بربرهای احضار شده را در یک ضربه از دست می دهید. گفته می شود، اگر از یک سرباز قوی به عنوان تانک قبل از پادشاه بربر خود استفاده می کنید، عروسک بربر یک ابزار عالی است.

2) Earthquake Boots

چکمه های زلزله به عنوان بهترین تجهیزات پادشاه بربر توانایی فعالی را ارائه می دهد که باعث ایجاد یک زلزله قوی می شود. که می تواند دیوارها را بشکند و به ساختمان ها آسیب برساند. اگر از پادشاه به عنوان یک تانک استفاده کنید، تجهیزات به کار می آیند. که به او اجازه می دهد به راحتی به پایگاه حمله کند و به نوبه خود راهی برای ارتش ایجاد کند.

3) Rage Vial

ویال خشم یکی دیگر از بهترین تجهیزات پادشاه بربر با قابلیت فعال برای اجرای طلسم خشم بر روی پادشاه بربر است. این یکی از پرکاربردترین ها است و تقریباً در هر استراتژی حمله ای کار می کند. با این حال، در مقایسه با Giant Gauntlet که اخیراً منتشر شده، دومی گزینه بهتری را ایجاد می کند.

4) Giant Gauntlet

دستکش غول پیکر جدیدترین تجهیزاتی است که در رویداد اخیر کویک رامبل کلش اف کلنز معرفی شده است. این یک توانایی فعال ایجاد می کند که پادشاه را به یک موجود غول پیکر تبدیل می کند. و به او اجازه می دهد تا به منطقه آسیب برساند و آسیب کمتری دریافت کند.

اگر تجهیزات را از Trader Shop تهیه کرده اید، حتما باید به جای Rage Vial از آن استفاده کنید.

5) Vampstache

Vampstache در حال حاضر تنها تجهیزاتی است که توانایی انفعالی را برای پادشاه بربر ایجاد می کند. هر بار که او به یک هدف حمله می‌کند، واحد را بهبود می‌بخشد. و بهترین تجهیزات را برای استراتژی‌های حمله‌ای می‌سازد که نیاز به زنده ماندن پادشاه برای مدت طولانی دارد. علاوه بر این، اگر از او به عنوان تانک استفاده می کنید، Vampstache تجهیزات عالی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت