ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تروپ کلن کپیتال

بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

بهترین تروپ Clan Capital بعد از آپدیت اکتبر کلش اف کلنز کدام است؟

این مقاله جزئیاتی در مورد بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز ارائه می دهد که به تازگی در آپدیت اکتبر گنجانده شده است.

کلش آف کلنز یکی از برترین بازی‌های موبایلی است. که دارای مجموعه‌ای متمایز از عناصر است که تجربه بازی همه جانبه‌ای را ارائه می‌دهد. پایه و اساس آن بر روی گیم پلی استراتژیک ساخته شده است و از بازیکنان می خواهد که به طور دقیق برنامه بازی خود را برای تضمین پیروزی در مسابقات خود برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل کنند. در حالی که بازیکنان می‌توانند از منابع مختلف درون بازی برای پیشی گرفتن از حریفان خود استفاده کنند، به همان اندازه مهم است که اضافه شدن‌های مداومی که با به‌روزرسانی‌ها همراه است را در نظر بگیریم.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

در آخرین به روز رسانی خود در اکتبر 2023، کلش آف کلنز پیشرفت های جدیدی را معرفی کرده است. از جمله یک رویداد هیجان انگیز Goblin، یک تله رمان، یک ویژگی خلاقانه دفاع از سرمایه، و یک سرباز جدید Clan Capital. که همه آنها به طور قابل توجهی شانس موفقیت شما را در مسابقات تقویت می کنند.

در میان ویژگی های هیجان انگیزی که در آخرین به روز رسانی کلش آف کلنز به نمایش گذاشته شده است، بدون شک Capital Troop قدرتمندترین گزینه است.

مقالات مرتبط »   رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز : هر آنچه باید بدانید

ویژگی های بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از به روز رسانی اکتبر 2023

در آپدیت اکتبر 2023 بازی، یک افزوده هیجان انگیز در قالب نیروهای Clan Capital در انتظار بازیکنان است. این سرباز جدید راه حل شما برای غلبه بر زمین چالش برانگیز کوهستانی و رودخانه ای است که در منطقه Clan Capital Districts با آن مواجه می شوید. سوپر ماینر مجهز به ابزار امضای قدرتمندی است که در زیر زمین کاوش می‌کند. و رویکردی مخفیانه به سمت نزدیک‌ترین سازه ایجاد می‌کند. و در نتیجه از دفاع و موانع دشمن در طول راه دور می‌شود.

پس از بیرون آمدن مجدد می‌تواند مورد هدف دفاع دشمن قرار گیرد. پس آسیب سوپر ماینر علیه هدف انتخابی‌اش همچنان افزایش می‌یابد تا زمانی که او یا هدفش شکست بخورد. نکته جالب دیگر این است که پس از مرگ سوپر ماینر، او یک بمب غافلگیرکننده مخرب بر جای می گذارد که آسیب انفجاری وارد می کند.

آمار بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز :

  • نوع آسیب: تک هدف
  • اهداف: زمینی
  • فضای مسکونی: 25
  • سرعت حرکت: 24

به طور کلی، بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز که اخیراً معرفی شده اند، دارای قدرت چشمگیر و توانایی قوی برای آسیب زدن هستند. بدون شک می تواند نقش مهمی در کمک به هم تیمی های شما برای کسب پیروزی در نبردها داشته باشد. و در عین حال آسیب قابل توجهی به دشمنان شما وارد کند.

آخرین به‌روزرسانی کلش آف کلنز یک افزودنی هیجان‌انگیز را معرفی می‌کند: طلسم Endless Haste برای کلن کپیتال ها. Endless Haste یک طلسم جدید و قدرتمند است که برای تقویت تحرک سربازان پایتخت در شعاع تعیین‌شده‌اش طراحی شده است. و به آنها اجازه می‌دهد تا به سرعت در سراسر میدان نبرد حرکت کنند.

علاوه بر این، افزایش تحرک حتی پس از خروج نیروها از ناحیه افکت طلسم ادامه دارد و Endless Haste تا چهار حمله متوالی در میدان نبرد در بازی باقی می ماند.

به طور کلی، آخرین به‌روزرسانی کلش آف کلنز، انواع پیشرفت‌های گیم‌پلی را معرفی می‌کند. مانند افزودن تله‌های جدید و گنجاندن یک رویداد جدید با حضور Goblin Builder. که می‌تواند به شما در فعالیت‌های مرتبط با تحقیقات کمک کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت