ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تله کلن کپیتال

بهترین تله کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

بهترین تله Clan Capital بعد از آپدیت اکتبر کلش اف کلنز کدام است؟

این مقاله مروری جامع از بهترین تله کلن کپیتال در کلش اف کلنز که به تازگی اضافه شده ارائه می دهد.

کلش آف کلنز یک تجربه بازی هیجان انگیز را ارائه می دهد. که می تواند بازیکنان را ساعت ها مجذوب خود کند. این عنوان که به دلیل گیم پلی استراتژیک خود مشهور است، بازیکنان را به استراتژی و اجرای برنامه ها تشویق می کند و آن را به یکی از برترین بازی های ویدئویی استراتژی موبایل در دسترس تبدیل می کند.

علاوه بر این، می توانید با شرکت در رقابت، سرگرمی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این بازی مرتباً به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کند، محتوای جدید درون بازی، ویژگی‌های جایزه و سایر پیشرفت‌ها را معرفی می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ماجراجویی‌های بازی خود را ارتقا دهند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

یک بار دیگر، کلش آف کلنز در اکتبر 2023 به روز شد و عناصر جدیدی مانند یک شخصیت کاملاً جدید، منطقه پایتخت، یک رویداد Goblin و موارد دیگر را معرفی کرد. متمایزترین و مهیب‌ترین تله جدید Clan Capital است.

مقالات مرتبط »     به روز رسانی October کلش اف کلنز : معادن گابلین، مگا اسپارکی و …

بهترین تله کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از به‌ روز رسانی اکتبر 2023

به‌روزرسانی اکتبر 2023 کلش آف کلنز یک تله سرمایه کلان ابداعی را معرفی می‌کند که به نام Spear Trap شناخته می‌شود. اساساً، تله نیزه زمانی وارد عمل می شود که واحدهای متخاصم به شعاع 10 کاشی از منطقه فعال سازی آن نزدیک می شوند و رگبار نیزه ها را بر روی نیروهای دشمن در محدوده خود رها می کنند.

این تله جدید برای درگیری با نیروهای زمینی و هوایی طراحی شده است. و آن را به دفاعی قدرتمند در برابر طیف متنوعی از تهدیدات تبدیل می کند. در زیر مشخصات تله جدید Clan Capital آورده شده است:

  • سطح: 4
  • خسارت: 180
  • تعداد پرتابه: 7
  • محدوده فعال سازی: 10 کاشی
  • نوع آسیب: تک هدف
  • هدف ترجیحی: هر چیزی
  • اهداف: زمینی و هوایی

با توجه به آمار و قابلیت‌های آسیب،

تله Spear Spear که اخیراً معرفی شده است، به عنوان قدرتمندترین و بهترین تله کلن کپیتال در کلش اف کلنز شناخته می‌شود. این تله ابتکاری قابلیت های تهاجمی دوربرد را دارد. همچنین ویژگی های دفاعی استثنایی خود ارزش خود را ثابت می کند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، چیزی که این تله نیزه جدید را متمایز می‌کند، تطبیق پذیری آن است، زیرا می‌توان آن را به طور موثر در برابر انواع دشمن به کار برد، با مزایای اضافه‌شده در موقعیت‌های نبرد زمینی و هوایی، که به طور قابل توجهی شانس شما را برای پیروزی در نبرد افزایش می‌دهد.

علاوه بر تله اسپیر کلان کپیتال که در آخرین آپدیت کلش اف کلنز معرفی شده است، بازیکنان می توانند منتظر یک رویداد Goblin Builder باشند. این رویداد فرصتی فوق العاده برای ارتقای ارتقای ساختمان و تحقیقات آزمایشگاهی شما است.

اساساً، این رویداد به لطف Goblin مفید، کمک بیشتری به شما در سرعت بخشیدن به این فرآیندها می کند. با این حال، مهم است که به سرعت از خدمات این مشتاق Goblin نهایت استفاده را ببرید، زیرا او برای مدت طولانی در دسترس نخواهد بود.

رویداد Goblin قرار است پس از انتشار به روز رسانی در 13 اکتبر آغاز شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت