ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین طلسم کلن کپیتال

بهترین طلسم کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

بهترین طلسم Clan Capital بعد از آپدیت اکتبر کلش اف کلنز کدام است؟

این مقاله نگاهی می‌اندازد به طلسم Endless Haste و اینکه چرا این طلسم بهترین طلسم کلن کپیتال در کلش اف کلنز پس از به‌روزرسانی اکتبر 2023 است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک شناخته شده است. که در دستگاه های اندروید و iOS موجود است. به‌روزرسانی اکتبر 2023 آن اکنون زنده است. به این معنی که بازیکنان ویژگی‌ها و آیتم‌های جدید زیادی برای بررسی دارند. با این وصله، توسعه دهنده سوپرسل قدرت جادوها و نیروها را تغییر داده است. همچنین در این آپدیت اکتبر یک ناحیه جدید Capital را به همراه یک سرباز بزرگ، یک سرباز Capital و یک جادوی Capital به نام Endless Haste معرفی کرده است.

مقالات مرتبط »    بهترین تله کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظرات نویسنده است.

بهترین طلسم کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از به روز رسانی اکتبر 2023

آپدیت اکتبر کلش اف کلنز متای جدیدی را در دسته بندی سربازان و طلسم های این بازی به ارمغان آورده است. طلسم Rage در به‌روزرسانی‌های قبلی در صدر فهرست ردیف‌ها قرار داشت. با این حال، Endless Haste به لطف مدت زمان طولانی تر، شعاع بزرگتر و تأثیرات مثبت بر روی سربازان، اکنون جایگاه خود را به عنوان بهترین طلسم کلن کپیتال به دست آورده است.

واحدهای تحت تأثیر آن حتی پس از فعال شدن طلسم، افزایش سرعت خود را حفظ می کنند. بنابراین، هترین طلسم کلن کپیتال در کلش اف کلنز در حال حاضر، Endless Haste است. هنگامی که کارخانه طلسم بی پایان را ساختید، می توانید قفل آن را باز کنید. برای ساخت کارخانه نیاز به یک سالن ناحیه دو سطح در منطقه تازه معرفی شده پایتخت معادن گابلین است.

Endless Haste با استفاده های متعدد انباشته نمی شود. اما می تواند به طور موقت توسط طلسم Rage به دلیل افزایش سرعت بالاتر آن را لغو کند. با این حال، می توان از آن برای چهار حمله استفاده کرد. که باعث برتری آن نسبت به سایر گزینه هایی می شود که فقط دو بار می توانید از آن استفاده کنید. به دلیل طول عمر و شعاع بزرگ آن، به یک دارایی ارزشمند برای استراتژی های حمله شما تبدیل می شود.

نحوه استفاده از Endless Haste

وقتی یگان های شما وارد منطقه ای می شوند که دفاع های دشمن به خوبی مجهز است، می توانید به سرعت بی پایان نفرت را مستقر کنید. طلسم افزایش سرعت به سربازان شما مزیت سرعت طولانی مدت برای کل حمله می دهد. حتی پس از اینکه آنها شعاع طلسم را در جنگ های Clan Capital ترک کردند.

استفاده از Endless Haste در گولم ها، غول ها، سوپر جادوگران، بالون های موشکی و هوگ رایدرها می تواند به از بین بردن تله های دفاعی و تله های حریف کمک کند. علاوه بر این، ارتقاء این طلسم می تواند گیم پلی غالب تری را در جنگ های Clan Capital ایجاد کند. جدول زیر افزایش سرعت واحدهای شما را پس از ارتقاء نشان می دهد.

Level Speed Increase
1 7
2 8
3 9
4 10

Goblin Mines برای باز کردن قفل Endless Haste ضروری است

به روز رسانی اکتبر کلش آف کلنز یک ناحیه پایتخت جدید را معرفی کرده است: Goblin Mines. برای باز کردن قفل Endless Haste، باید به Capital Hall سطح 9 برسید. پس از آن، این عنوان Goblin Mines را باز می کند. و یک برج Goblin، یک Spear Trap و طلسم متا، Endless Haste را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی‌های به‌روزرسانی اکتبر کلش آف کلنز را بررسی کنید تا در مورد منطقه پایتخت فوق‌الذکر اطلاعات کسب کنید.

عجله بی پایان می تواند به طور بالقوه بر جنگ های Clan Capital مسلط شود. و شما می توانید از آن برای تقویت نیروهای خود در میدان نبرد استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت