ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش پایتخت قبیله کلش

چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره گرفتن به آسانی

Clash Of Clans : چگونه چالش clan capital را شکست دهیم؟

بیاموزید که چگونه با ویژگی های جدید اضافه شده، چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز را به راحتی سه ستاره کنید.

کلش آف کلنز آپدیت اکتبر دریافت کرده است. و به همراه آن افزوده های جدید زیادی مانند گابلین ماین، مگا اسپارکی، سوپر ماینر، طلسم عجله بی پایان، پرتاب کننده گوبلین و تله اسپیر دریافت کرده است. علاوه بر این ویژگی های جدید، چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز نیز به بازی کلش آف کلنز اضافه شده است. در این چالش، هدف شما این است که با اسپل ها و نیروهایی که دارید، 3 ستاره بگیرید. با منابع محدودی که در اختیار دارید، بهتر است چالش Clan Capital را به صورت استراتژیک کامل کنید. بنابراین، باید بدانید که چگونه چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز را به راحتی شکست دهید تا 3 ستاره را به دست آورید.

مقالات مرتبط »   پنج بهترین استراتژی حمله Town Hall 13 در کلش اف کلنز در سال 2022

چگونه چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز را شکست دهیم ؟

برای شکست دادن موفقیت آمیز چالش Clan Capital در کلش آف کلنز، باید از اسپل ها و نیروهای خود به درستی استفاده کنید و بدانید که در کجا و چه زمانی از چه چیزی استفاده کنید بسیار مهم است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

اسپل ها و نیروهای زیر دارایی های موجود شما برای این چالش هستند:

  • Raged Barbarians (x4)
  • Mega Sparky (x1)
  • Super Wizard (x4)
  • P.E.K.K.A (x1)
  • Super Miner (x2)
  • Frost Spell (x1)
  • Lightning Spell (x1)
  • Healing Spell (x1)
  • Endless Haste Spell (x1)
  • Jump Spell (x1)

اگر می‌خواهید با ۳ ستاره بر چالش Clan Capital در کلش اف کلنز پیروز شوید، مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا،

ورودی دهکده را در گوشه سمت راست پایین صفحه خود قرار دهید تا چالش Clan Capital را شکست دهید. سپس دو بربر خشمگین را به آنجا بفرست. بربرهای خشمگین به دو قسمت تقسیم می‌شوند و همزمان تله‌های نیزه را راه‌اندازی می‌کنند.

سپس

P.E.K.K.A، 2 Super Wizards و 1 Raged Barbarian دیگر را به سمت چپ بفرستید. Mega Sparky و 2 Super Wizards را به سمت راست بفرستید. سپس صفحه نمایش خود را به سمت Goblin Thrower در مرکز دهکده نشانه بگیرید.

از Frost Spell روی سنگ در مرکز Goblin Thrower با آب استفاده کنید. این باعث کاهش سرعت Goblin Thrower و یخ زدن آب می شود.

بعد از اینکه گوبلین های سمت چپ مردند، یک سوپر ماینر را به گوبلین پرتاب کننده در آن سمت بفرستید. در این مرحله، شما بسیار نزدیک به شکست دادن چالش Clan Capital هستید. سپس یک Raged Barbarian دیگر را بفرستید تا از Super Wizards شما در سمت راست محافظت کند.

به محض اینکه Goblin Thrower طلسم Frost را می‌زنید، از طلسم رعد و برق خود برای کشتن هرچه بیشتر گابلین‌ها استفاده کنید. سپس طلسم عجله بی پایان را در بالای طلسم فراست قرار دهید.

سوپر ماینر دیگر خود را به سمت سالن پایتخت بفرستید. دو سوپر ماینر ابتدا Spear Thrower را می شکنند و به سمت Goblin Huts حرکت می کنند. وقتی این اتفاق افتاد، طلسم شفا را روی کلبه‌های گابلین بزنید. این اکشن دومین ستاره ای را که برای شکست دادن Clan Capital Challenge به آن نیاز دارید، بدست خواهد آورد.

در نهایت،

طلسم پرش را روی بوته های سبز رنگ در سمت چپ پشت سالن پایتخت بزنید. این به P.E.K.K.A و Super Wizards در سمت چپ اجازه می دهد تا به سمت آن سمت بپرند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت