ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش قهرمان قهرمانان کلش

چالش قهرمان قهرمانان کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره گرفتن در چالش

Clash of Clans : چگونه چالش Champions Champion را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق چالش قهرمان قهرمانان کلش اف کلنز هستند که پس از تم قهرمان ارائه می شود. پس ما استراتژی های مؤثری برای 3 ستاره شدن این چالش قهرمان قهرمانان ابداع کرده ایم.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

فصل جاری نوامبر 2023 کلش آف کلنز با اولین و به احتمال زیاد تنها چالش در این بازی همراه شده است.

مقالات مرتبط »    نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023 : تقویم رویدادها، زمان بندی و …

معرفی چالش قهرمان قهرمانان کلش اف کلنز

در نهایت، یک “چالش” خوب با توجه به اینکه شکست دادن آنهایی که در فصول قبل داشتیم چقدر آسان بود، ما در اینجا نیز تله های زیادی برای مراقبت داریم. بار دیگر، شما با یک پایگاه تاون هال 15 روبرو هستید که ساختارهای دفاعی زیادی ندارد .و Monolith به عنوان مهم ترین تهدید برجسته می شود.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Power Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش قهرمان قهرمانان را شکست دهیم؟

من از شما می خواهم قبل از شروع حمله اصلی خود، چند بار حمله به این پایگاه را امتحان کنید. زیرا پایگاه کمی در سمت پیچیده تر قرار دارد. و برای از بین بردن آن چیزی کمتر از یک استراتژی خوب لازم نیست. من چند تا از آنها را استنباط کردم، و بر اساس ساده‌تری که پیدا کردم، توضیح خواهم داد.

اولین قدم شناسایی مرکز پایه است. از دیوار شکن در مرکز استفاده کنید، که پس از آسیب دیدگی مگا مینیون را فریب می دهد. به محض ظهور، طلسم نامرئی را روی آنها بیاندازید و یک طلسم خشم اعمال کنید. این یک توپخانه Eagle و تالار شهر را از بین می برد. پس از این، منطقه حاوی Scattershot را منجمد کنید و به نیروهای خود اجازه دهید تا آنجا که ممکن است در آن منطقه پاکسازی کنند.

اکنون،

تمرکز خود را به سمت بالای پایه تغییر دهید. حمله خود را با استقرار دو طلسم اسکلت در نزدیکترین Scattershots آغاز کنید. و هر تله یا تسلا مخفی را راه اندازی کنید. با استقرار یک گولم یخی، یک گولم، قهرمان سلطنتی و یک الکترو تایتان، با جادوگران در پشت قهرمان سلطنتی، ادامه دهید. این استراتژی به طور مؤثر دسته دفاعی را در این منطقه پاک می کند و به نیروهای شما اجازه می دهد تا به عمق پایگاه نفوذ کنند.

به جهتی که قهرمان سلطنتی در حال حرکت است توجه کنید. از تله های طلسم اسکلت برای مقابله با Scattershot ها و سایر دفاع ها در مسیر خود استفاده کنید. این روش شما را قادر می سازد تا توپخانه های عقاب را بدون فعال سازی زودهنگام خنثی کنید. اجازه دهید این طرف حمله پیشرفت کند.

در سمت پایین پایه، یک Goblin را رها کنید تا خوشه Hidden Tesla را فعال کند. سپس یک Super Balloon را روی آن مستقر کنید. که از هر چهار تسلا پنهان مراقبت می کند. پس از این، برای هر دفاع باقی مانده، سه بالون ارسال کنید. از Super Miners خود از سمت چپ برای حمایت از رویال قهرمان استفاده کنید. و از بقیه Goblins خود برای اطمینان از پیروزی موفق 3 ستاره در چالش قهرمان قهرمانان کلش اف کلنز استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت