ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترکیب حمله تاون هال 14

5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 14 در کلش اف کلنز

پنج بهترین ترکیب حمله برای Town Hall 14 در Clash of Clans

در این مقاله ترکیب حمله تاون هال 14 زمینی و هوایی برای به دست آوردن سه ستاره در کلش اف کلنز ارائه شده است. با توجه به اولویت خود یکی را انتخاب کنید و بر آن مسلط شوید تا شانس خود را برای گرفتن تروفی های بیشتر و غارت در سطوح بالاتر بازی افزایش دهید.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

گرفتن سه ستاره از TH14 در کلش آف کلنز ساده تر از انجام دادن است. همانطور که دفاع دشمن قوی‌تر می‌شود و طرح‌بندی پایگاه پیچیده‌تر می‌شود، برای اطمینان از پیروزی باید بر استراتژی‌های مختلف حمله مسلط شوید. در حالی که Queen Charge Hybrid می تواند یک ترکیب حمله موثر برای تخریب تاون هال 14 باشد، بازیکنان ممکن است استراتژی های حمله متفاوتی را ترجیح دهند.

مقالات مرتبط »     26 آیتم جادویی کلش اف کلنز : کاربرد، نحوه بدست آوردن، و موارد دیگر

5 ترکیب حمله تاون هال 14 در کلش اف کلنز که می توانید برای نابود کردن بر آنها مسلط شوید

5) استراتژی Mass Electro Dragon

استراتژی اژدهای الکتریکی انبوه برای کسانی طراحی شده است که هنگام حمله به پایگاه های دشمن TH14 حملات هوایی را ترجیح می دهند. این یک استراتژی محبوب است که به سرعت ساختمان های دشمن را تخریب می کند. به خصوص زمانی که آنها به یکدیگر نزدیک هستند.

ابتدا، چند نیروی قیفی را در خارج از پایگاه مستقر کنید تا حواس دفاع هوایی و توپخانه عقاب را قبل از انداختن E-Drags منحرف کنند. Warden را پشت گروه E-Drags رها کنید. و با نزدیک شدن این درگ ها به مرکز پایگاه، یک Rage Spell اجرا کنید.

 • ترکیب نیروها: شش توپ، یک اژدها، یک بچه اژدها و هشت اژدهای الکتریکی.
 • طلسم: دو طلسم خشم، یک طلسم فریز و دو طلسم کلون.
 • نیروهای CC: نه توپ، دو طلسم تندر، یک طلسم کلون و نبرد بلیمپ.

4) Lavaloon Queen Walk

بازیکنان معمولاً تمرین کوئین واک را از تاون هال 10 شروع می کنند. بنابراین، آشنایی آنها با استراتژی لاوالون کویین واک ، آن را به انتخابی محبوب در هنگام تلاش برای تخریب آسان پایگاه های TH14 تبدیل می کند. این ترکیب حمله تاون هال 14 شامل استقرار ملکه کماندار برای از بین بردن دفاع های کلیدی است در حالی که سایر نیروها بقیه پایگاه را نابود می کنند.

شفا دهنده ها را پشت ملکه خود مستقر کنید. تا در حالی که سگ های گدازه به سمت دفاع هوایی می دوند، دفاع ها را مشغول نگه دارید. سپس، هنگامی که دفاع های کلیدی و اکثر دفاع های هوایی از بین رفتند، بالون ها را رها کنید.

این استراتژی برای اکثر بازیکنان آسان‌تر است. اما آنها باید بر زمان‌بندی و مکان‌یابی دقیق تسلط داشته باشند تا آن را به خوبی اجرا کنند.

 • ترکیب نیروها: 21 توپ، یک سگ گدازه، پنج شفا دهنده، سه گوبلین یواشکی، 12 مینیون، دو جادوگر، یک بچه اژدها، سه وال شکن و دو کماندار، همراه با توپ‌ها در CC شما.
 • طلسم‌ها: یک طلسم نامرئی، سه طلسم فریز، سه طلسم خشم و یک طلسم عجله‌ای.
 • نیروهای CC: بالون، یک Rage و یک Poison Spell.

3) Super Bowler Smash

سوپر باولر اسمش یکی دیگر از لیست بهترین ترکیب حمله تاون هال 14 در کلش آف کلنز است. این تاکتیک برگرفته از استراتژی Pekka Smash، از کویین واک برای حذف دفاع های کلیدی استفاده می کند. در حالی که Super Bowlers مراقب بقیه هستند.

با استقرار Grand Warden با Healers یک قیف ایجاد کنید. هنگامی که Warden دفاع TH14 را در کلش آف کلنز نابود کرد، ملکه را به پایین بفرستید. به دنبال آن Super Bowlers قرار دهید. ملکه به سمت مرکز پایگاه حرکت می کند در حالی که Super Bowlers از ساختمان های اطراف مراقبت می کند.

 • ترکیب نیروها: یک سوپر وال شکن، چهار بالون، دو جادوگر، پنج هیلر، یک بیبی اژدها، یک مینیون، دو وایسس، چهار سوپربولر
 • طلسم: دو طلسم خشم، دو طلسم پرش، دو طلسم فریز و یک طلسم اسکلت.
 • نیروهای CC: نه هوگ سوار، یک پویسون و یک طلسم خشم، همراه با وال ویرانگر.

2) Zap Drag Attack

این ترفند به دلیل آشنایی جامعه با آن در رتبه دوم لیست قرار گرفته است. حمله زاپ درگ از حمله Dragloon، یک استراتژی محبوب، مشتق شده است. و می تواند به بازیکنان کمک کند تا هر سه ستاره را از هر پایگاهی دریافت کنند.

از اژدها سواران برای بیهوش کردن دفاع های کلیدی استفاده کنید. و از دفاع هوایی استفاده کنید تا مسیر را برای اژدها و اژدهای الکتریکی خود باز کنید. با این حال، این تاکتیک همچنین به زمان بندی و قرارگیری کامل نیاز دارد. در زیر ترکیبی از نیروهای مورد نیاز برای این استراتژی آورده شده است.

 • ترکیب نیروها: شش اژدها، چهار اژدها سوار، یک الکترواژدها، هشت توپ، یک شکارچی سر و چهار کماندار.
 • طلسم: یک طلسم کلون، سه طلسم فریز، دو طلسم خشم و یک طلسم سم.
 • نیروهای CC: چهار بالون، یک دراگون رایدر به همراه وان ریج، یک فریز اسپل و یک بتل بالون.

1) Super Archer Blimp Lavalooon

این ترکیب حمله تاون هال 14 با عنوان استراتژی سوپر آرچر بلیمپ لاوالوون برای از بین بردن دفاع های کلیدی است. Lava Hounds در برابر شوت های Scatter، X-bows و Town Hall آسیب پذیر هستند. در نتیجه بازیکنان از Super Archers برای حذف آنها استفاده می کنند.

متعاقباً، لاوا هاندها برای دفاع هوایی می آیند که مسیر را برای بالون ها و مینیون ها باز می کند. لون ها را در یک خط قرار دهید و از عجله، فریز و جادوهای دیگر استفاده کنید تا آنها را مستقیماً به وسط پایه بفرستید.

 • ترکیب نیروها: یک سوپر وال شکن، 26 توپ، یک تایتان، نه مینیون، یک گولم، یک لاوا هاند، یک گولم یخی و دو هد هانتر.
 • جادوها: یک طلسم خشم، یک طلسم کلون، یک طلسم نامرئی.
 • نیروهای CC: یک گابلین، چهار وال شکن، و سه سوپر آرچر در سی سی، به همراه یک طلسم کلون و یک بتل بلیمپ.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت