ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش تالار شهر 15

چالش تالار شهر 15 کلش اف کلنز : چگونه چالش TH15 را 3 ستاره کنیم؟

راهنمای Clash of Clans : چگونه آخرین چالش Town Hall 15 را سه ستاره کنیم؟

این مقاله با ارائه بینش هایی در مورد تفاوت های استراتژیک که می تواند راه را برای موفقیت در آخرین چالش تالار شهر 15 کلش اف کلنز هموار کند، بازیکنان را راهنمایی می کند.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

همانطور که جامعه کلش آف کلنز مشتاقانه منتظر ورود تاون هال 16 در آپدیت آتی دسامبر است، بازیکنان خود را در چالشی هیجان انگیز و نهایی در تاون هال 15 می بینند. این چالش برای تکرار استراتژی های حمله پیچیده قهرمانان جهان در کلش طراحی شده است. Champs، نقطه اوج مهارت ها و تاکتیک های به دست آمده در طول بازی است.

مقالات مرتبط »   نحوه دریافت گلد پس در کلش اف کلنز

راهنمای بازی 3 ستاره آخرین چالش تالار شهر 15 کلش اف کلنز

آموزش کامل سه ستاره بودن چالش تالار شهر 15 در کلش اف کلنز در زیر آمده است:

راه اندازی Grand Warden و Flame Flinger مهم است

در ابتدای حمله، شما باید Grand Warden خود را به صورت استراتژیک در حالت زمین قرار دهید. اهمیت این حرکت بعداً آشکار می‌شود و پایه‌ای برای اجرای یکپارچه مراحل آتی فراهم می‌کند.

Flame Flinger در این استراتژی حمله در مرکز قرار می گیرد. قرار دادن این منجنیق به صورت استراتژیک خارج از نقشه بسیار مهم است. و به آن اجازه می دهد تا از برج آرچر پیشی بگیرد. تلاش های متعدد تشویق می شوند تا زمانی که قرارگیری بهینه به دست آید.

تسلط استراتژیک بر واحدهای دفاعی

به شکستن دیوار خود ادامه دهید. کلکتور اکسیر بالا سمت راست را به سمت شمال شرقی هدف قرار دهید. و Skeleton Trap را راه اندازی کنید. دیوار شکن دوم خود را بین انبارهای اکسیر نزدیک تاون هال بیندازید. ملکه آرچر را توسط کلکسیونر اکسیر در Flame Flinger قرار دهید. منتظر بمانید تا شفا دهنده ها را مستقر کنید. زیرا هدف اولیه شما این است که به ملکه اجازه دهید اسکلتون و سپس دفاع هوایی را از بین ببرد.

هنگامی که پدافند هوایی از کار افتاد، هر پنج شفا دهنده را مستقر کنید. خشم در نقطه ایده آل – بین ملکه و اسب شاخدار. پس از سقوط دومین انبار اکسیر، ملکه به سمت پادشاه پیش می رود. عصبانی شوید و از Head Hunter در آنجا استفاده کنید. یک گولم یخی را روی کانن به سمت شمال مستقر کنید و به دنبال آن سه جادوگر در برج جادوگر قرار دارند. پس از فعال شدن، تاون هال و X-Bow را فریز کنید.

اجرای حمله چند مرحله ای

همانطور که ملکه تالار شهر را فعال می کند، دومین گولم یخی خود را به کار بگیرید. یک Baby Dragon را روی کلکسیونر پایینی Elixir قرار دهید و سپس یک Valkyrie را در شمال قرار دهید. Head Hunter، Royal Champion و Barbarian King را مستقر کنید. دوباره ملکه را خشمگین کنید و یک بالون را به دیواری که در آن شکسته است بفرستید. با Electro Titan، سه Super Bowlers و Grand Warden دنبال کنید.

برای محافظت از توانایی ملکه، تک آهنگ Target Inferno را فریز کنید. طلسم پرش را توسط قلعه کلن اجرا کنید و آن منطقه را نیز خشمگین کنید. همانطور که نیروها برای پرش آماده می شوند، توانایی گراند واردن را فعال کنید. یک جاینت، سه بالون و یک هاگ رایدر را در پایین سمت چپ قرار دهید. از یک طلسم اسکلت در جلوی یکپارچه استفاده کنید.

اگر توانایی رویال قهرمان فعال نشده است، از آن برای تسریع پیشرفت او به سمت یکپارچه با یک طلسم نامرئی که پشت سر او قرار داده شده است استفاده کنید. در این مرحله، ممکن است از توانایی ملکه استفاده شده باشد. اما نیروهای باقیمانده باید برای پاکسازی موثر و تضمین پیروزی آرزومند سه ستاره در کلش اف کلنز استفاده شوند.

 

در پایان، ترکیبی از بینش های استراتژیک و یک برنامه حمله به خوبی اجرا شده، بازیکنان را برای پیروزی در چالش تالار شهر 15 کلش اف کلنز قرار می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت