ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش رئیس شمال کلش

چالش رئیس شمال کلش اف کلنز : چگونگی 3 ستاره کردن بازی

Clash of Clans : چگونه چالش Chief of the North را 3 ستاره کنیم؟

در این راهنما، روند گام به گام رسیدن به یک پیروزی سه ستاره در چالش رئیس شمال کلش اف کلنز را بررسی خواهیم کرد.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

Chief of the North Challenge در کلش آف کلنز آزمون بزرگی را برای بازیکنانی که به دنبال یک پیروزی کامل سه ستاره هستند ارائه می دهد. برای غلبه بر این چالش، یک استراتژی دقیق مورد نیاز است که شامل استقرار استراتژیک نیروها، استفاده مؤثر از طلسم و کنترل جمعیت است. این چالش زنده است و در هفته سوم ژانویه 2024 به پایان می رسد.

مقالات مرتبط »    5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 7 در کلش اف کلنز

راهنمای چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

برای دستیابی به سه ستاره در چالش رئیس شمال کلش اف کلنز، باید راهنمای زیر را دنبال کنید.

استفاده از گابلین های یواشکی و دیوار شکن

حمله را با Sneaky Goblins شروع کنید. هشت تا از آنها را به صورت استراتژیک، یکی روی هر اکسیر کلکتور در نیمه جنوبی پایگاه قرار دهید. پس از نابودی کلکتورها، توپ ریکوشه در قسمت جنوبی شروع به حمله به گابلین ها می کند.

شش وال شکن را از جنوب برای شکستن دیوارهای دفاعی در طول این هرج و مرج آزاد کنید. این راه را برای مراحل بعدی حمله در کلش اف کلنز هموار می کند.

تسلط نامرئی آرچر کوئین

ملکه کماندار را در پایین پایه قرار دهید و اجازه دهید توپ ریکوشت را هدف قرار دهد. از طلسم نامرئی در لحظه دقیق استفاده کنید تا او را نامرئی کنید و حداقل آسیب را تضمین کنید.

هنگامی که او به سمت توپ بعدی پیش می رود، این روند را تکرار کنید .و پس از نابود کردن چهار دفاع در منطقه جنوبی، توانایی عروسک آرچر او را فعال کنید. برای مزیت بیشتر از طلسم نامرئی باقیمانده در مینی کمانداران ایجاد شده استفاده کنید.

بالن ها در شمال

هنگامی که تاون هال 16 شکسته می شود، قهرمانان دشمن ممکن است ظاهر شوند و گابلین های دشمن را فریب دهند. دو بالون را در شمال پایگاه مستقر کنید تا توپ های ریکوشت موجود در گوشه بالا را نابود کنید.

هنگامی که اولین توپ کمانه از بین می رود، دو بالون تمایل به تقسیم شدن دارند. از طلسم نامرئی در کانن معمولی برای جلوگیری از چنین شرایطی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو بالون روی از بین بردن توپ های ریکوشت تمرکز می کنند.

نیروهای یواشکی گابلین و کلن کستل

از دو گابلین یواشکی باقی مانده برای حذف اکسیر کالکتورها در گوشه سمت راست بالای دفاع شمالی استفاده کنید. یک جادوگر را در بالا مستقر کنید تا نیروهای Clan Castle را به سمت خود بکشید. از والکری و جادوگر برای گروه بندی آنها استفاده کنید. برای خنثی کردن نیروهای کلن کستل، پادشاه بربر را در کنار این گله قرار دهید.

سپس پادشاه بربر به سمت پایگاه حریف حرکت می کند و کلکسیونر باقی مانده اکسیر را در راه خود از بین می برد.

روت رایدر و Battle Blimp

مرحله نهایی را با استقرار Root Rider و Battle Blimp همراه با طلسم خشم در نزدیکی Archer Tower آغاز کنید. این قرارگیری استراتژیک تضمین می کند که حتی اگر ملکه کماندار حریف پس از برخورد با ملکه شما زنده بماند، روت رایدر خشمگین او را از بین خواهد برد. صبورانه منتظر بمانید تا روت رایدرها به آخرین محفظه در قسمت جنوب شرقی این پایگاه کلش اف کلنز نفوذ کنند.

دستکش غول پیکر پادشاه

هنگامی که روت رایدر به همراه پادشاه به بخش جنوب شرقی پایگاه نزدیک می شود، توانایی دستکش غول پیکر بربر کینگ را فعال کنید. تا آخرین فشار را برای از بین بردن پادشاه دشمن و دفاع باقی مانده انجام دهد. ترکیبی از روت رایدر، Battle Blimp و یک طلسم خشم به موقع، نابودی پایگاه را تضمین می‌کند. و پیروزی سه ستاره را در چالش رئیس شمال کلش اف کلنز حتمی می‌کند.

چالش رئیس شمال کلش اف کلنز خواستار دقت، استراتژی و اجرای بی عیب و نقص در بازی است. با پیروی از این راهنمای جامع، می توانید بر پیچیدگی های حمله مسلط شوید و پیروزی سه ستاره پیروزمندانه را تضمین کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت