ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Dragon Ball Super و پابجی

همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل با جوایز شگفت انگیز بازگشته است

رویداد مسیر جایزه PUBG Mobile x Dragon Ball Super جوایز شگفت انگیزی را به همراه دارد

همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل بازگشته است. این بزرگتر و بهتر از همیشه است! در رویداد جدید Prize Path شیرجه بزنید. جایی که ماموریت های هیجان انگیز و جوایز انحصاری Dragon Ball Super در انتظار شماست.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم در بخش های مختلف بازی برای ارتقا سطح خود از آن استفاده کنید.

Level Infinite ناشر PUBGM رویداد مسیر جایزه Super Prize PUBG Mobile x Dragon Ball را با جوایز شگفت‌انگیز بازمی‌گرداند.

مقالات مرتبط »     پنج بهترین اکسسوری بازی برای PUBG Mobile

همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل : سطح را بالا ببرید و قدرت خود را آزاد کنید

با 40 سطح برای فتح، Prize Path سفر شما برای تبدیل شدن به یک جنگجوی واقعی است. ماموریت ها را کامل کنید، امتیاز بگیرید و گنجینه ای از جوایز با مضمون فوق العاده Dragon Ball را باز کنید. هر سطح شما را به مجموعه شخصیت‌های نمادین، لباس‌های شیک، ارتقاء سلاح‌های قدرتمند و موارد دیگر نزدیک‌تر می‌کند.

با یک Prize Path جدید آماده شوید!

ماموریت های هیجان انگیز را کامل کنید، امتیاز کسب کنید، و قفل پاداش های انحصاری Dragon Ball Super را در 40 سطح هیجان انگیز باز کنید. که اکنون در بازی موجود است!

Super Saiyan درونی خود را با مجموعه شخصیت Vegito هدایت کنید. روح ماجراجویانه Bulma را در آغوش بگیرید. یا قدرت Super Saiyan Blue Goku را آزاد کنید. The Prize Path مجموعه‌ها و آیتم‌های نمادین شخصیت را از مرحله اول همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل ارائه می‌دهد.
بنابراین این بار شانس خود را برای گرفتن آنها از دست ندهید.

مجموعه دائمی دراگون بال سوپر فیگور :

آیا می خواهید جهان Dragon Ball را وارد زندگی واقعی خود کنید؟ مجموعه دائمی فیگورهای Dragon Ball Super شانس شما برای انجام این کار است! این مجسمه های دقیق را جمع آوری کنید و عشق خود را به سریال نمادین نشان دهید.

نحوه باز کردن قفل Power :

قفل مسیر جایزه را با استفاده از UC باز کنید. و سفر خود را به سمت مجموعه نهایی Dragon Ball Super آغاز کنید. ماموریت ها را کامل کنید تا امتیاز کسب کنید و سطح خود را بالا ببرید و جوایز باورنکردنی را در طول مسیر باز کنید. اگر مطمئن نیستید که مسیر را فوراً باز کنید، همچنان می‌توانید مأموریت‌ها را از قبل تکمیل کنید و بعداً پاداش‌های خود را دریافت کنید.

جوایز انحصاری در هر سطح :

Prize Path فقط در مورد پاداش های بزرگ در پایان نیست. هر سطح آیتم های منحصر به فرد و چاپ های انتخابی را ارائه می دهد و به شما چیزی می دهد که با هر قدمی که برمی دارید منتظر آن باشید. به سطوح 20 و 40 برسید تا از بین لباس‌های همکاری Dragon Ball Super و پابجی موبایل انتخاب کنید. و از UC یا کوپن‌ها برای باز کردن ویژگی‌های شخصیتی بیشتر از فروشگاه رویداد استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت