ارزان جم ارزان جم
0 09010380181

قوانین و مقررات

ارزان جم فروشگاهی برای خرید محصولات درون برنامه ای از جمله سی پی کالاف دیوتی موبایل، جم فری فایر و همچنین خرید گیفت کارت های معتبر است که سعی کرده است سفارشات را در اسرع وقت به دست مشتریان عزیز برساند. با مربا ارزان می توانید به راحتی انواع کارت هدیه را در هر منطقه ای که نیاز دارید تهیه کنید.

قوانین مربوط به خرید

اگر اطلاعات حساب خود را اشتباه وارد کنید، خرید شما از صف خرید فعلی حذف خواهد شد و پس از تکمیل کلیه سفارشات همکاران ما مجدد اطلاعات شما را بررسی خواهند کرد. بنابراین قبل از ثبت سفارش، از وارد کردن اطلاعات صحیح حساب کاربری و رمز عبور خود مطمئن شوید.

سی پی های زمانبر توسط سورس ها انجام می شوند و قیمت پایینتری نسبت به بسته های رسمی دارند و با توجه به احتمال ارور خوردن یا بسته شدن روش شارژ، زمان واریز و قیمت بسته های زمانبر ممکن است تغییر کند و سایت ارزان جم مسئول این اتفاق نیست. پس اگر برای واریز سی پی عجله دارین پیشنهاد ما خرید بسته های فست می باشد.

مسئولیت درج اطلاعات صحیح بر عهده خریدار است و پس از واریز سی پی به یک حساب دیگر امکان بازپرداخت و یا انتقال الماس واریز شده به حساب دیگر وجود ندارد.
پیگیری سفارشاتی که برای ورود به حساب شما مشکل دارند فقط از طریق شماره تماس می باشد پس دقت کنید شماره صحیح را وارد کنید.
از آنجایی که احراز سن و هویت قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیرممکن است و از حوصله این سایت خارج است، بدیهی است که امکان شناسایی خرید برای افراد زیر 18 سال وجود ندارد. با توجه به دیجیتال بودن کالای این فروشگاه، غیر قابل برگشت می باشد. بنابراین پس از تحویل کالا به خریدار، این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال اختلاف آن ندارد.
قبل از سفارش پیشنهادات و بسته های بازی، لطفاً مطمئن شوید که بسته یا پیشنهاد در حساب بازی شما موجود است و حداقل 24 ساعت باقی مانده است. این بسته توسط کاربر هدایت می شود.
در صورت لغو سفارش به هر دلیلی، 10% از مبلغ به عنوان هزینه خدمات از طرف کاربر کسر شده و ظرف مدت 3 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.
خریدار فرض می کند که با آگاهی کامل از سفارش در هر قسمت سفارش را ثبت کرده است و همچنین خریدار موظف است پس از ثبت سفارش، اطلاعات ارسالی (مانند رمز، شناسه و …) را برای افزایش امنیت تغییر دهد. به دلیل سهل انگاری خریدار خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد
کلیه رسیدهای خرید ارز و بازی قابل ارائه می باشد.
خریدار موظف است بسته مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کند و اشتباه در انتخاب و پرداخت نشان از صحت ناکافی سفارش وی است و سایر موارد در مواردی که به دلایلی مشتری اشتباه کرده باشد خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد. شما قصد انتخاب بسته کوچکتر از سفارش خود را دارید، می توانید قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی مربوطه تماس گرفته و به پشتیبانی مربوطه اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.
اگر بسته ای را خریداری کنید که در حساب کاربری شما موجود نیست، بسته قابل برگشت نیست و با بسته های موجود جایگزین می شود.
مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماس دقیق می باشد در صورتی که اطلاعات ارسالی صحیح نباشد و فروشگاه فرصت تماس با خریدار جهت انجام سفارش خود را نداشته باشد مسئولیت عدم تکمیل به موقع سفارش بر عهده خریدار می باشد. .
ماهیت این شرایط برای اطمینان از رعایت حقوق کاربران است، این شرایط جامع و کامل نیست و آنها حق دارند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، آنها را اضافه، اصلاح یا تغییر دهند، بنابراین خریدار موظف است این موارد را مطالعه و بررسی کند. قوانین قبل از هر خرید
قوانین عمومی
کلیه فعالیت های فروشگاه ارزان جم با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و احترام به حقوق مصرف کننده انجام می شود.
ارزان جم حق ویرایش و تغییر شرایط و ضوابط آن را در هر زمان دارد. اما در صورتی که این قوانین تاثیر مستقیمی بر کاربر و تصمیمات وی داشته باشد، وی موظف به اطلاع کاربران از شرایط جدید و دادن فرصت لازم به آنها می باشد.
کالای تحویل داده شده به مشتری تحت هیچ شرایطی قابل تعویض یا مرجوع نمی باشد.